Video Avon – Distillery: деко-лінійка для твого INSTA LOOK | Avon Ukraine

Video Avon ✅ AVON запускає новий бренд Distillery: clean beauty, еко-свідомість, пакування, більшість елементів якої підлягають повній переробці, відсутність тестування на тваринах (як і у всієї продукції Avon) ✅ Distillery: деко-лінійка для твого INSTA LOOK | Avon Ukraine

У лінійці бренду Distillery 9 продуктів доглядової та декоративної косметики. Вони створені шляхом дистиляції – методом вивільнення активних компонентів з кожного інгредієнта для отримання концентрату. В основі кожного продукту – натуральні високоефективні веган-інгредієнти.
Декоративна лінійка Distillery представлена 4 базовими продуктами створеними на 100% безводній основі:
1. Plush. Рідка помада для губ – у складі мінеральні пігменти, Вітамін Е та веган-емоленти ідеально насичені для яскравості кольору.
2. Lush. Туш для вій – веган-віск соняшнику та рисових зерен, що дарує віям подвійний об’єм.
3. Pop. Тіні для повік з мінеральними пігментами, веган-емолентами і кукурудзяним крохмалем – для створення незабутнього інста-погляду!
4. Fresh. Пудра для обличчя – в основі олія насіння малини (величезна концентрація Омега 3 і Омега 6) ідеальне покриття з яким так легко справити враження!

Підпишись на наш канал: http://bit.ly/2MXFvUf Дивись онлайн проєкт “Краса поза правилами”, де ти разом з нашою командою експертів та звичайними українськими жінками з’ясуєш, що дійсно ефективне, а що є міфом; які з трендів тобі підійдуть, а яких слід уникати.

В 3-му сезоні наш мейкап експерт Олександр Кодак демонструє образи із застосуванням нового бренду Distillery, а Тетяна Чернишова ділиться порадами по догляду за шкірою.

Ми обіцяємо зробити все, аби ти відчула себе красивішою, здоровішою та щасливішою — найкращою версією себе! Це буде унікальна серія цікавих, розважальних і виключно корисних для кожної жінки відео.

🌸 Краса поза Правилами – 1 Сезон: http://bit.ly/34cFscZ
🌸 Краса поза Правилами – 2 Сезон “Перезавантаження”: http://bit.ly/2BWxpoQ
🌸 Краса поза Правилами – 3 Сезон “Інстастиль”:
http://bit.ly/2ChKt8l

_________________________

Замовляй онлайн на https://my.avon.ua

➤ Переглядай новий каталог
➤ Знаходь свого Представника
✔️ Доставка до поштового відділення
✔️ Низькі ціни

Слідкуй за Avon у соцмережах:
https://www.instagram.com/avon_ua/
https://www.facebook.com/avonukraine

#AVON #AvonCleanBeauty

(Visited 5 times, 1 visits today)

Related Post

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *