Video Avon – Приєднуйся до Avon та отримай аромат Avon Free у подарунок!

Video Avon ✅ ПРИЄДНУЙСЯ ДО AVON ОТРИМАЙ ПОДАРУНОК* ТА ЗНИЖКУ 26%* ! ✅ Приєднуйся до Avon та отримай аромат Avon Free у подарунок!

*Ця пропозиція діє в рамках Програми Розвитку Нових Представників на всій території України, крім території АР Крим та територій проведення АТО, з 01.09.2017 до 19.10.2017 включно, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн».

Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 10 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар (Парфумна вода Avon Free для Неї, 50 мл або Туалетна вода Avon Free для Нього, 75 мл) можна отримати зі своїм замовленням від 500 грн в наступній Кампанії після Кампанії, в якій було розміщене перше замовлення.

Детальні умови пропозиції та Програми знаходяться на my.avon.ua. *Знижка на товар з Каталогу надається з 01.09.2017 до 19.10.2017 включно, в рамках Програми «Спеціальна знижка для Нових Представників», що діє на всій території України, крім території АР Крим та територій проведення АТО, організатор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн». Детальні умови Пропозиції та Програми знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Related Post

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *